Упаковка для господарських товарів (паперові серветки, рушники, туалетний папір)

Упаковка для господарських товарів (паперові серветки, рушники, туалетний папір)

Упаковка для господарських товарів – це сучасний інструмент для збереження екологічності та цінності вмісту кожного пакету. До групи господарських товарів відносять рушники, туалетний папір, паперові серветки та інші елементи гігієни, до збереження яких ставляться найвищі санітарно-гігієнічні вимоги. Пакувальні матеріали для товарів господарської групи мають бути не тільки герметичними, вологостійкими та екологічно безпечними, але й відзначаться високою прозорістю. Як результат пакувальна продукція для серветок, рушників та інших засобів гігієни не рідко виступає найдієвішим маркетинговим інструментом для збільшення рівнів продажів. Прозора та глянцева упаковка для господарської групи товарів з логотипом дозволяє, як сучасно прорекламувати кожну одиницю продукції, так і безпечно зберігати або транспортувати товари даної галузі.

Основними перевагами упаковки для господарських товарів є:

  • Відмінна герметичність пакувальних матеріалів;
  • Збереження гігієнічності та властивостей вмісту пакету;
  • Стійкість до розривів та механічних пошкоджень;
  • Зручність під час транспортування;
  • Естетична привабливість для споживачів;
  • Можливість розміщення будь-яких рекламних зображень.

Замовити не дорого упаковку для господарських товарів в Україна з доставкою

Компанія «ЛОГО ГРУП» пропонує виготовлення та дизайнерське розроблення пакувальних матеріалів для товарів господарської групи високої якості. Під час виробництва кожної упаковки ми використовуємо виключно високоякісну сировину та новітнє обладнання, що дозволяє розробити упаковку будь-якої складності та формату. Процес дизайнерського розроблення упаковки для господарських товарів з логотипом не займає багато часу, що дозволяє максимально швидко та ефектно презентувати кожну одиницю продукції підприємства. Крім того, в нас Ви можете замовити виготовлення упаковки будь-якого іншого цільового призначення. Це можуть бути, як упаковка молока та кисломолочної продукції або упаковка для бакалії, так і упаковка для снекової групи товарів або пакети типу «Майка».

Для зручності наших клієнтів, отримати будь-яку консультаційну інформацію Ви можете в режимі он-лайн на нашому сайті у будь-який зручний для Вас час.

Замовити дизайнерське виготовлення упаковки для господарських товарів Ви можете, як оптом, так і у роздріб, зв’язавшись з менеджерами «ЛОГО ГРУП».

Компанія «ЛОГО ГРУП» - це високоякісні пакувальні матеріали з доставкою в будь-яку точку країни та тільки доступні ціни.